• Psychotherapie
  • Sportpsychologie
  • Mediation
  • Supervisie

Bibliotheek

J. E. Young & J. S. Klosko - Leven in je leven: ISBN 9789026515699

L. Nauth & H. Teeuwen - Trap niet in je eigen valkuil: ISBN 9789031345830

L. Hay - Je kunt je leven helen: ISBN 9789020213898

S. C. Hayes - Uit je hoofd in het leven: ISBN 978905712279

G. Jansen - Laat los: ISBN 9789058713902

J. Brantley - Angst beheersen met aandacht: ISBN 9789057121937

Z. V. Segal, J. M. Williams & J. Teasdale - Aandachtgerichte cognitieve therapie bij depressie: ISBN 9057121913  

D. Greenberger & C. Padesky - Je gevoel de baas: ISBN 9789026515644

 

C. Lenaerts - Hyperventilatie ontkracht: ISBN 9789401441797

Mr. Breath - Ontdek de kracht van ademen: ISBN

P. McKeown & M. Meesters - Zuurstofwinst: ISBN 9789491729676

E. Scherder & L. Hofstra - Hart en Brein: ISBN 9789025312688

T. Boot - Voorkom de crisis!: ISBN 9789054724445

M. de Vries - Hoe word ik een supervetverbrander: ISBN 9789492798084

S. Kuijsten & C. Hamming - Gek op Stress: ISBN 9789090305684

 

R. Patel - Het geheim van levenskracht: ISBN 9789079679607

H. Elrod - Miracle morning: ISBN 9789021572291

R. Bregman - De meeste mensen deugen: ISBN 9789082942187

N. N. Taleb - Antifragiel: ISBN 9789057125171

 

B. van der Kolk - Traumasporen: IBSN 9789463160315

D. Berceli - Trauma- en spanningsreducerende oefeningen: ISBN 9789089544476